Facebook Business
Dünyanın En Büyük Topluluklarından Birine Erişin.

Doğru bir iş ortağı ile herkes başarılı pazarlama yapabilir

Pazarlama basit değildir ve sizin başarılı olmanızı istiyoruz. Google Fokus her bütçe ve uzmanlık seviyesi için reklam seçenekleri sunabilir. Küçükten başlayabilir veya büyük oynayabilirsiniz. Reklamlarınızın gösterdiği performansı her zaman takip eder ve sürekli gelişmelerini sağlarız.

Büyük küçük, milyonlarca işletme Facebook'ta insanlarla bağlantı kuruyor.

Önemli bağlantılar kurun.

Her ay iki milyar insan hem arkadaşlarıyla ve akrabalarıyla bağlantı kurmak hem de önemsedikleri şeyleri keşfetmek için Facebook'u kullanıyor. Yeni müşteriler bulun ve bu müşterilerle kalıcı ilişkiler kurun.

İşletme hedeflerinizi gerçekleştirin.

Her işletme birbirinden farklıdır. Bu nedenle Facebook, işletmenizin kendine özgü hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır.

Hikayenizi her cihazda etkileyici bir biçimde anlatın.

Facebook reklam formatları ve Sayfaları dikkat çekmek ve eylemde bulunmaya teşvik etmek için tasarlanmıştır. Esnek kreatifler sunan ve farklı cihazlarda çalışan formatlarımız hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

1,5 milyar+

Facebook'u her gün kullanan kişi sayısı1

2,3 milyar+

Facebook'u her ay kullanan kişi sayısı2

7 milyon+

Facebook'taki aktif reklamveren sayısı3

İşletmeniz için internette bir alan oluşturun.

Facebook Sayfaları, insanların işletmenizle bağlantı kurmasına yardımcı olur. İşletmenizin Facebook'taki yüzü olduklarından, insanlar sizden haberdar olabilir ve sizinle bağlantı kurabilir.

Yeni müşterilere proaktif bir biçimde erişin.

İşletmenizi sevecek insanlar burada. Bu insanlarla bağlantı kurmak için ilk adım ise hedeflemeli Facebook reklamları yayınlamak.

Hayran ve takipçiler bulun. Onların da sizi bulmasını sağlayın.

Facebook reklamları nasıl gösterir ?

Facebook Reklam sistemini insanların gizliliğini korumayı temel alacak şekilde tasarladı. Reklamları nasıl gördüğünüze bir göz atalım.

Reklamveren, bir işletme hedefi seçer
Reklamveren, istediği hedef kitleyi belirler

Reklamverenler, bir ürünü satma ya da markasının bilinirliğini artırma gibi bir hedef seçer.

Reklamverenler, en çok ilgileneceğini düşündükleri kişilere dayalı olarak erişmek istedikleri hedef kitleyi bize bildirir.

Reklamveren, reklamı oluşturur
Ardından, Facebook size reklamı gösterir

Reklamveren adına Facebook'ta, Instagram'da, diğer internet sitelerinde ve mobil uygulamalarda gösterilecek reklamları oluşturur ve  reklam yönetim araçlarımızı kullanarak yayına alırız.

Sizinle alakalı olabileceğini düşündüğümüz reklamları size göstermek için reklamverenlere kim olduğunuzu bildirmeden veya verilerinizi satmadan, reklamverenin amacını, erişmek istediği hedef kitleyi ve reklamı alırız.

Milyonlarca kişiye reklamlarınızı ulaştırmak için buradayız

Facebook Reklamları hakkında sorularınız mı var?

0850 346 42 01