GÖRÜNTÜLÜ REKLAM AĞI KAMPANYALARI
İnternet dünyasında daha çok yerde daha çok kişiye ulaşın

Görüntülü reklamlar, kullanıcılar internette gezinirken, YouTube videolarını izlerken, Gmail'i kontrol ederken veya mobil cihazları ve uygulamaları kullanırken işletmenizi tanıtmanıza yardımcı olabilir.

 

Google Görüntülü Reklam Ağı milyonlarca web sitesi, haber sayfası, blog ve Gmail ya da YouTube gibi Google sitelerinde dünya genelindeki internet kullanıcılarının %90'ına ulaşıyor.

3 Adımda reklamınız yayınlanmaya başlasın

Kampanyanızı Oluşturalım

Sunduğunuz ürün veya hizmetleri göstermek için metin reklamları veya resimler kullanalım.

Müşterilerinizi Bulalım

İlgi alanları ve demografiyle ilgili bilgilerle reklam yayınlamak istediğiniz yeri seçelim.

Bütçenizi Belirleyelim

Bir bütçe belirleyin ve yalnızca sonuçlar için ödeme yapın (örneğin, insanlar web sitenizi ziyaret etmek için reklamınızı tıkladığında).

Müşterilerle favori site ve uygulamalarında gezindikleri sırada bağlantı kurun

Reklam hedeflerinize ulaşın

Geniş bir erişim potansiyeline sahip olan Görüntülü Reklam Ağı kampanyaları size aşağıdaki konularda yardımcı olabilir:

  • Markanızı tanıtma

  • Ürün bilinirliği oluşturma

  • Satışları artırma

  • Daha fazla potansiyel müşteri edinme

Doğru biçimi seçin

İnteraktif öğe ve animasyon içeren resim reklamlar veya rich media reklamları, basit metin tabanlı banner reklamlar, Gmail'deki özel reklamlar ve mobil uygulamalarda görünen resim reklamlar arasından en doğru seçimi sizin için yapalım.

Doğru müşterilere ulaşın.

Google Görüntülü Reklam Ağı, milyonlarca web sitesi, haber sayfası, blog ve Gmail ile YouTube gibi Google web siteleriyle tüm dünyada İnternet kullanıcılarının %90'ına ulaşır. Özel hedefleme seçenekleri, anahtar kelimeler, demografi ve yeniden pazarlama ile müşterilerinizi markanızı fark etmeye, sunduğunuz ürün veya hizmetleri değerlendirmeye ve işlem yapmaya teşvik edebilirsiniz.

Reklamlarınızı sürekli geliştirelim.

Reklamlarınızın sonuçlarını sürekli olarak ölçümlüyoruz ve hangi kitlelerin etkileşime en açık olduğunu tespit ediyoruz. Hedefiniz ister satışları artırmak isterse daha fazla telefon araması almak olsun, Google Ads kampanya performansını ölçümlememize yardımcı olur. Böylece gereken ayarlamaları yapabilir ve hedeflerinize ulaştırabiliriz.

Görüntülü Reklam Ağı Kampanyanızı Oluşturalım

Görüntülü Reklam Ağı kampanyaları hakkında sorularınız mı var?

0850 346 42 01